17 Temmuz 2018 Salı

3 idiots Filmi Üç idiots izle , Hint Filmleri , Hindistan Sineması , Bollywood Filmleri

3 idiots Filmi  , 3 idiot izle, Üç idiots izle , Hint Filmleri , Hindistan Sineması , Bollywood Filmleri , Tevsiye , Öneri , Aamir Khan , Amir Kan  3 idiots Filmi Konusu Başrol Oyuncusu Fragmanı ve Yorumları Efsane hint filmlerinden bir tanesi olan 3 idiots filmini ele alacaz. Hint sinemasına yakın olanlar 3 idiots filmini birkaç kez izlemiştir. Filmin kalitesini hissetmiştir. Başrollerinde hint sineması tarihinin en önemli oyuncularından bir tanesi olan Aamir Khan oynamıştır.

Konusu

Üniversiteye giden genç bir öğrencinin üniversitedeki eğitim sistemini komik bir şekilde eleştirmesini konu alıyor. Ezbere eğitimin yapıldığı, yarışmacı bir sistemin olduğu, baskıcı bir eğitim politikaya karşı eleştirel yaklaşan bir öğrencinin hikayesini anlatıyor filmimiz. Benim önerim öğrencilerimiz üniversiteye gitmeden lise zamanında bu filmi kesinlikle izlemeli, Film sizde içinizdeki doğru mesleğin uyarılmasına, neyi istediğinizin farkına varmanıza katkısı olabilir. Filmin verdiği mesajı hissedeceksinizdir.

Öğretmenlerin izlemesi gereken film 3 idiots.

Eğitimcilerin kesinlikle izlemesi gereken bir film. Eğitim sistemini çok güzel ele alan eleştiren bir film. Eğitimcileri, öğretmenleri olumlu yönde geliştireceğini düşünüyorum. Hint sinemasına ön yargılı olan insanları anlıyorum lakin bazı hint filmlerinin verdiği keyfi dünyada çoğu film veremez. 3 idiots gibi hint sinemasında 10 a yakın çok kaliteli filmler var.

Filmi altyazılı izleyin. Orjinal dilde izleyin.

  3 idiots, 3 idiot, 3 idiots filmi, 3 idiots filmi konusu, 3 idiots başrol, Aamir khan, Amir kan, Öğretmenlerin izlemesi gereken film , Eğitimcilerin izlemesi gereken film , 3 idiots fragman, 3 idiots filmi altyazılı, 3 idiots izle, Hint filmleri, Hint sineması, Film tavsiye, Film öneri, Hint filmi önerileri, Eğitim amaçlı filmler, Üniversite konulu filmler , 3 aptal filmi, 3 aptal, 3 aptal 2 çıkmadı           izlemek isteyen arkadaşlar için filmin konusu hakkında kısa bir bilgi vereyim ve kesinlikle tavsiye ederim... Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başından geçenler, hayatta aslında ne istedikleri vs. Basit gibi gelebilir ama sistem ile olan savaşlarını film çok güzel anlatıyor fakat filmin en güzel yanı sonu. Filmin sonuna gelirken hayda bu da nerden çıktı diyorsunuz. En son da ise sizi baya mutlu eden birşey oluyor. Aslında 3 idiots filmini anlatmak kısa anlatmak zor. Zaten yaklaşık iki buçuk saatlik bir film ama hiç sıkılmadan izliyorsunuz. Adeta size bir hayat dersi sunuyor. - Film çok iyiydi ya. Söyleyecek birşey bulamıyorum. Bence en az Milyoner filmi kadar başarılı ama bunun yarısı kadar ilgi görmedi sanırım. Neyse uzun lafın kısası arşivde olmazsa olmaz bir film olarak düşünüyorum ve eminim uzun süredir bi filmden böyle bir tat almadığınızı hissedeceksinizi. Kesinlikle izleyin çok başarılı. - çok tatlı bir film olmuş. bu senaryo bizim tv programcılarının elinde olsa en az 30 bölümlük dizi çıkarır. o kadar dolu dolu bir film. izleyin ve mutlu olun 10/8.5

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder