18 Temmuz 2018 Çarşamba

Hint Filmleri Arasında En İyi 10 Filmi Listeledik

En İyi Hint Filmleri , En Güzel Hint Filmleri , Hindistan Filmleri En Güzel , Hint Filmleri En İyi , En İyi 10 Hint Filmi , Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 10 Hint Filmi , İzlenmesi Gereken 10 En İyi Hint Filmi , The Best Of Indian Films , Hint Filmleri En Beğenilenler , BOLLYWOOD , Bolivud, Hint Filmleri En Sevilen, En İyi Aamir Khan Filmleri, En İyi Shahrukh Khan Filmleri, En İyi Salman Khan Filmi , En İyi Kajol Filmleri , Hint Filmi Tavsiye , Hint Filmi Önerileri , Hint Filmi İzle ,  Asya Filmleri , Hindistanda Çekilen Filmler , Sıkılmadan İzlenecek Filmler , En Duygusal Hint Filmleri , Etkileyici Hint Filmleri

Hint Filmleri Arasında En İyi 10 Filmi Listeledik.

https://www.fullizleturkcedublaj.com Aşağıdaki liste sitemize göre hazırlanmıştır. Gişe değerlerine bakılarak değil, izleyici gözüyle değerlendirilmiştir.

1-) Benim Adım Khan Filmi - My Name is Khan

Başrollerinde Shahrukh Khan ve Kojol 'un oynadığı filmdir. İçerisinde komediyi de dramıda aşkıda en güzel dille anlatmıştır. Türkçe dublajı da gayet güzel. Türkçe dublaj izleyin derim.  Benim Adım Khan Filmi - My Name is Khan 

2-) 3 idiots filmi - 3 aptal filmi

Başrollerinde hint sinemasının en önemli aktörlerinden Aamir Khan oynamıştır. Eğitim sistemini komik bir dille eleştiren bu filmi öğrencilerimiz ve eğitimcilerimiz kesin izlemeli. Ayrıca gelecekteki anne baba adayları çocuk sahibi olmadan önce izlemeli ki çocuklarına yaklaşımı olumlu etkileyecektir. Anne babalara da tavsiyemizdir. Alt yazılı izlemiştim ve alt yazılı tavsiye ederim.

3-) Dangal Filmi

Çou ülkede Hindistan da olduğu gibi bazı kesimler tarafından kız çocukları ikinci sınıf insan muamelesi görmekte Çoğu hakkı elinden alınmakta ve birçok haktan mahrum bırakılmaktadır. Bu konuyu o kadar güzel bir dille ele almış bir filmdirki Dangal filmi, ailecek sıkılmadan izleyebilirsiniz. Türkçe dublajı fena değildir. Lakin alt yazılı tavsiyemdir.

4-) Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur Filmi

Ranbir Kapoor ve Priyanka Choopra 'nın başrollerinde oynadığı güzel bir aşk filmi diyebilirim. Filmin adından da anlaşılacağı üzere aşkın dile olmadığını başrol oyuncumuz o kadar güzel yansıtıyor ki tavsiyemizdir bu film.  

5-) Bajrangi Bhaijaan

İzlemekten son derece keyif aldığım ve arşivime eklediğim harika bir film diyebilirim. Konusundan bahsedip filmin tadını kaçırmak istemem. Filmi izleyip ne kadar güzel olduğunu anlayacaksınız. Lakin Pakistan ve Hindistan arasındaki gerilim o kadar güzel anlatılmışki filmde başrol oyuncularına hayran kalıyorsunuz. Salman Khan'ın en çok beğendiğim filmidir. Filmin adının telaffuzunu unuttum . Bayranhi bayran diyorum ben :)

6-) Pi nin Yaşamı Filmi

Ödüllü hint filmlerinden birisidir pi nin yaşamı filmi. İlk başlarda biraz durağan ilerleyen film sonradan konusuyla sizi içine çekecek. Herşey birden çok değişecek ve bu gizem bu macera sizi alıp götürebilir filmin derinliklerine. Türkçe dublaj izlemiştim ve beğenmiştim dublajı da.

7-) Ghajini Filmi

Aamir Khan 'ın en güzel filmlerinden bir tanesi de Ghajini filmidir. Aksiyon ve aşkın güzel anlatıldığı bir filmdir. Aksiyon ağırlıklı bir film olsa da o kadar güzel aşk anlatılıyor ki hala hissediyorum o sıcaklığı. Alt yazılı izlemiştim. Türkçe dublajı var mı varsa da ne kadar güzel bilemiyorum.

8-) Sende Rabbimi Gördüm Filmi - Rab Ne Bana Di Jodi

Birini çok seviyorsunuz ve o sizi hiç ama hiç sevmiyor. Bir anda kendinizi onunla evlenmek zorunda buluyorsunuz. Dünyalar sizin oluyor tabiki de ama o hala sizi sevmiyor. Karşısındakine kendini kabul ettirme çabasının harika anlatıldığı bir film bence. Shahrukh Khan 'ın en güzel filmlerinden bana göre.

9-)  PeeKay Filmi - PK Filmi

Aamir khan 'ın yine toplumsal bir sorunu ele alıp gayet güzel işlediği bir film. Aamir Khan olunca filmi düzüşünmeden izleyenlerde iseniz pişman olmayacaksınız. Din konusunu ele alıp bunu iyi anlattığını düşündüğüm bir film. Aşk var komedi var. Daha ne olsun. Bir de Aamir Khan var.

10-)  Fanaa

Aamir Khan ve Kajol 'un güzel filmlerinden bir tanesi olan Fanaa hint sinemasının en iyileri arasında yer alıyor benim kalbimde. Sonuna kadar izleyip sonunda ağlatabilen, yer yer ters köşe yapan sonunu tahmin edemeyeceğiniz çok hoş bir film. Hala tadı damağımda filmin.Peki Gişeye Göre Hint Sinemasının En Çok İzlenen Filmleri 2016 yılına kadar olan filmler vardır listede

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder