17 Temmuz 2018 Salı

Kayhan Filmi Yorumları

 Kayhan Filmi Yorumları , Şahan Gökbakar 2018 , 2018 Yerli Komedi Filmleri , Yerli Komedi Filmleri İzle, Yerli Komedi İzle , Şahan Gökbakar Son Filmi , Kayhan İzle , Recep İvedik Kayhan Filmi, Kayhan Filmi Full Fragmanı İzle   Şahan Gökbakar ın son filmi Kayhan sinemada izleyiciden geçer not alamadı. 2018 yılının beklenen komedi filmlerinden birisi olan Kayhan gişe olarak Recep İvedik ile yarışamayacağını söylerken filmin bu kadar ağır eleştirileceğini tahmin etmemiştik. Karar Sizin. YORUMLAR AŞAĞIDA.  

 Kayhan Fragmanı İzle

Full Şeklinde İzlemek İçin Sinema ya da Ücretli Web Siteleri Tercih Edilebilir.

KAYHAN FİLMİ HAKKINDA AĞIR ELEŞTİRİLER

Aşağıdaki yorumlar sinemalar.com sitesinden alınmıştır. Film izlemeden önce tavsiye ederiz bu siteyi. Bi şekilde güldürür diyerekten girdim bu kadar kötü film izlemedim ara olmasını bekleyemeden çıktım. Zaman kaybı ve cebinize zarardan başka birşey değil.   ilk 10 dk sonra anladım filmin berbat olduğunu, yarı olur olmaz bizimle birlikte bir çok kişi salonu terketti.Gerçekten bu kadar basit bir film Şahane yakışmamış.  
 İlk 20 dakika biraz sıkıcı geçti fakat ilerleyen kısımları çok keyifliydi ve güldürücüydü filmi izlemeden yorum yapanlar saçmalamaktan başka birşey yapmamışlar. Başarılı film tavsiye ederim.
  Sıcağı sıcağına.. Ya neden gittiğimin açıklaması zor ama nasıl tahammül edip kaldığımızın açıklaması çok daha zor  Film +13 denmiş bence -4 olmalı.. ben de dahil.. bileti kapıda bedava verseler alıp girmeyin, çok üzülürsünüz.. nokta

Kayhan Filmi İzle 2018 komedi filmleri[/caption] Şahan kusura bakma değil gidip parasıyla izlemek beleş indirme linki olsa bile tıklayıp izlemem kusura bakma Ben recep ivedikten o kadar parayla warner bros ile anlaşır adam gibi bir film yapardım.. Şimdi bu filmden sonra recep ivedik avrupada gelir.. Hani zevkler ve renkler tartışılmaz der saygı duyulur ya lakin bu o kategoride değil ne zevk ne renk ne komedi var. Biliyorum ne desek yine de gideceksiniz bari beklentiyle gitmeyin.
  Abi pazardan topladığı adamlarla yaptığı film bu kadar olur recep ivediğin yanına yaklaşamaz 2 sahnede güldüm o kadar salanda en az 15 kişi 2. bölümü beklemeden çıktı bide kayhan acayip itici karakter olmuş benim hem 14 tl hemde 2 saatim gitti notum: 4.8 /10
şahan her ne kadar yeni bir film yaptığını düşünsede bir türlü recep ivediklikten çıkamıyor...çünkü bütün diyer karakterlerin icinde yine recep var....o halde neden yeni bir film yapma gereği duyuyor...recep 6 7 8 9 10 11 12 diye devam etsin Bir Recep İvedik hayranı olarak söylüyorum bu film Recep İvediğin yanına yaklaşamaz. Espriler vasatın altında(salon film boyunca hiç gülmedi), karakter itici , ne duygusal ne komik KISACASI SIKICI Bi FİLM Boşa zaman, para kaypı SAKIN GİDİP BENLE AYNI HATAYA DÜŞMEYİN 3/10
  Şahana sana yakışmadı bu film yaptığın en kötü filmdi.Komikmiydi bazı yerleri baya komikti ama para verilip izlenecek bir film değil. 4,7/10 türkiye de ilk defa böyle bi saçma sapan film tarihe yazıldı arkadaş galada kimse yokken ünlüler gitmezken sizler yorumlara bakarak gitmeyi düşünün paranıza yazik salonda 20 dk sorna herkes çıktı aldığı paranın karşılığını vermemiş hiç gitmeyin tavsiye etmiyorum arkaşlar SAKIN AMA SAKIN GİTMEYİNNNN.!!!!  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder