17 Temmuz 2018 Salı

Oha Diyorum Filmi


Oha diyorum filminin tamamını şu an sinemalarda izleyebilirsiniz. İlerleyen günlerde ücretli olarak itunes.apple  sitesine eklenebilir. Ücretli olarak izleyebileceğimiz şekilde full hd şekilde eklenebilir.

Oha Diyorum Filminin Fragmanını Full İzle

Filmi İzlemeden Önce Film Hakkındaki Yorumları Okumanızı Öneririz. ( Aşağıdaki Yorumlar Sinemalar.com Sitesi Üyeleri Tarafından Yazılmıştır.)

Youtube ele geçirdiniz sinema bize kalsın bare. - Filmi acımasız eleştiriyorsunuz bik bik bik. Recep ivedik izleyenler eleştiri yapıyor bik bik bik. Bunları birde 40ar 50şer kişi beğenmiş. Ya kafanız mı güzel sizin? Şu filmin nesini savunmaya çalışıyorsunuz siz bize. Rezillikten başka bir şey değil. Kanalda kazandıklarımız yetmedi bide sinemada kazanalım diyip normal zekanın altında olan kesme uygun bir film yapmışlar. Fragman bir kere gülümsetmedi ki film nasıl hayal bile edemiyorum. Böyle filmlere lütfen kimse gitmesin ve çevresindekileri uyarsın. [caption id="attachment_240" align="alignnone" width="300"]oha diyorum filmi oha diyorum filmi[/caption] youtube kanallarını takip ediyorum fakat film ayri bi uzmanlik arkadasim, herkes bildigi isi yaparsa sorun kalmaz.. lutfen 3-5 kurus ugruna boyle sacmaliklar yapmayin.. - Öncelikle 0 puan olmadığı için 0.25 puan vermek zorundayım. 32 yaşındayım ve hayatımda izlediğim en kötü filmler arasında ilk sıraya yerleşti bu film. Salonda izleyen sadece 3 kişiydik. 2 kişi gitti. Ben ise sonuna kadar bir atraksiyon olur diye bekledim. Boşuna beklediğimi bile bile. Bu film sonunda hayatta edinilecek tecrübe ise kesinlikle seçici olmak. Filme spoile vermeye falan gerek yok. Filmin konusu fragmanından daha kısa.   [caption id="attachment_241" align="alignnone" width="158"]oha diyorum filmi oha diyorum filmi[/caption] Eğlenceli bir film olmuş,Oha diyorum ana karakterler dışında yan karakterlerde gayet iyi,hırsız kıza ve aşık kıza çok güldük - Oğlumun ısrarıyla gittim(10) ama keşke ben girmeseymişim. Güldüm mü toplasanız 3 kere onun dışında bir ara uyusam mı diye de düşündüm yani. Ama bir ilke göre fena olmamış.   [caption id="attachment_242" align="alignnone" width="300"]oha diyorum filmi oha diyorum filmi[/caption] Bu film sanki "for the fans" için yapılmış gibi yani "sadece hayranlar" için peki bu ne demek filmdeki bazı espiriler videolara referans, gönderme yani eğer videoları izlemiyorsanız bir bok anlamazsınız ben bu filme gittiğimde seyirciler hep çocuktu ve bu filmi yok recep gibi moron bir filmden daha iyiymişmiş falan da filan diye yorum yapanlar gördüm o yüzden tam 5 tane filmi var ve bir sürü para yapıyorlar ve kesin o yorumları yapanlarda ya çocuğuyla filme gitmiş yada bir ergen filmde basit ve ve çok sahte video efektleri var adamların bütçesi belli filan gibi yorum yapanları gördüm ve işte bu internette kalmalarının ve ellerindeki rezil efektlerle sinema gibi büyüklerin oynadığı bir yerde sağ kalamayıp unutulup gideceklerinin mükemmel bir nedeni Türk youtuberlar ve vinecılar umarım bundan bir ders çıkarırlar herkesin bağlı olduğu yerde kalması lazım özellikle senaryo vasatsa, çok küçük çocuklar ve çok büyük hayranlar için yapılmış çok vasat bir komedi 2/10 - annelerin çok sevdiği ekip,küfürsüz videoları ile çocuklar hoşça vakit geçiriyorlar.Sıfır beklentiyle hem destek olmak,hemde çocukların gönlü olsun diye gittim,İyi ki de gitmişim bütün salon çocuklarla birlikte çok eğlendik.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder