1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 6,88. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Ben Ölmeden Önce Filmi

ben ölmeden önce filmi
ben ölmeden önce filmi

Ben Ölmeden Önce Filmi , Ben Ölmeden Önce Fragmanı İzle , Film Afişi ,Ben Ölmeden Önce Oyuncuları , Film Yorumları Önerileri Tavsiyeleri , Dram Filmleri  Gizem Filmleri , Film Önerileri, Film Tavsiyeleri, Film Yorumları 

Oyuncular : Zoey Deutch , Halston Sage , Kian Lawley , Elena Kampouris , Logan Miller
Yılı : 2017
Kategori : Dram  ,  Gizem

ben-olmeden-once
ben ölmeden önce filmi

Film Hakkında sinemalar.com sitesine yazılan yorumlar . (Film izlemeden önce tavsiye ederim sinemalar.com ‘a bakmayı.)

Zoey Deutch ‘un oyunculuğunu şirin bulduğum birisi ve bu filmde de karakterine tam uymuş.Mükemmel bir film değil. Hikayesiyle yaşadığı sorunların yanı sıra film, aynı zamanda senaryosunda gereğinden fazla cevaplanmamış soru barındırıyor. Mesela Samantha’nın nasıl aynı günü tekrar ve tekrar yaşadığını hiç öğrenemiyoruz. Bu gibi sorular seyir zevkini biraz etkiliyor açıkçası. Before I Fall, acilen görmeniz gereken bir film değil. Sadece eğer türe ilginiz varsa olabilir bunun dışında pek tavsiye edemiyeceğim….

kian lawley
kian lawley

Ben filmi beğendim diyebilirim konu bakımından felan değişik bir konusu var çok daha iyi olabilirdi ama izledikten sonra pişman olmayacağınız bir film oyunculuklar ortalamanın üstündeydi film biraz kafada soru işaretleriyle bitsede izlenilebilir bir film olmuş 10/7

Zoey Deutch
Zoey Deutch

Kızımın isteği ile izlediğimiz bir yapım , evet bir solukta izleyebiliyorsunuz ama çok üst düzey bir yapım olmamış . Bazı yerleri çok klişe geldi bana gençlerin o yapmacık ve klişe tavırları artık bir yerde sıkıntı veriyor . Bugün aslında dündü , kelebek etkisi filmlerini anımsatan sahneler ile önünüze gelirse izlenebilir.

 

elena kampouris
elena kampouris

Bir hayli oluyor seyredeli ama denk gelince bir iki bir şey söylemek istedim filmle ilgili.

Başlangıçta, oldukça lise filmiymiş gibi geliyor. Lisede okuyan, havalı, kendilerinden başka herkesi düşük olarak gören dört arkadaşın ( ki o sarışın ne fenaydı öyle. ) içlerindeki en insancıl olanı Samantha ya da Sammy’nin bir günü sürekli olarak yaşamasını konu alıyor. Oldukça ilginç bir konu, bununla ilgili kısa bir hikayede okumuştum. O da çok hoşuma gitmişti, konu gayet ilginç çünkü.

Her ne kadar filmin ilk sahnelerinde kızların aşırı havalı tavırları beni zıvanadan çıkarsa da filme devam edebildim. Bu sırada aynı gün defalarca kez farklı şekillerde tekrarlandı, Sammy bir türlü çıkış yolunu bulup da o günden kurtulamıyordu. Neyse ki kızımız sonunda o çıkışı buldu ve bitirdi. Ama sonu beni tatmin etti mi? Hayır, etmedi. Böyle olmamalıydı dedim final sahnesinde. Çok daha güzel bitebilirdi.

Film, ilginç senaryosuna ek olarak alttan alta sürekli iyilik mesajlarıyla dolu bir film. Lise geçici, bir kaç yıl sonra asla hatırlanmayacak anılarla dolu, siz yine de iyi davranın temaları biraz fazla göz önünde olsa da ben filmi beğendim. 7/10

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.